wyszukiwanie zaawansowane
» » » Pistolet gazowy Kolter RMG 19 PRO Glock

Reklama

  • sprzedambron-banner

Producenci

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Chmura tagów

pistolet gazowy rmg 19 pro glock kolterpistolet gazowy rmg 19 pro glock kolterpistolet gazowy rmg 19 pro glock kolterpistolet gazowy rmg 19 pro glock kolterpistolet gazowy rmg 19 pro glock kolterpistolet gazowy kolter rmg 19 pro glock
pistolet gazowy rmg 19 pro glock kolterpistolet gazowy rmg 19 pro glock kolterpistolet gazowy rmg 19 pro glock kolterpistolet gazowy rmg 19 pro glock kolterpistolet gazowy rmg 19 pro glock kolterpistolet gazowy kolter rmg 19 pro glock
Darmowa dostawa

Pistolet gazowy Kolter RMG 19 PRO Glock

Pistolet gazowy Kolter RMG 19 PRO Glock
Średnia ocena (4.5/5):
Średnia ocena 4.5/5
(głosów 4)

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 0,00 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 12 miesięcy

Pojemnik gazu w niższej cenie
nie, dziękuję
nie, dziękuję
tak, poproszę + 35,00 zł
tak, poproszę + 35,00 zł
Kabura RMG w niższej cenie
nie, dziękuję
nie, dziękuję
tak, poproszę + 52,00 zł
tak, poproszę + 52,00 zł

Cena: 199,00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

Cena produktu zmienia się w zależności od zakupionej ilości produktów - zobacz szczegóły.

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (4)
Pistolet gazowy KOLTER RMG-19 PRO to najnowszy pistolet do obrony bez zezwoleń, z popularnej linii RMG - ręcznych miotaczy gazu. Wystrzeliwuje mocny gaz pieprzowy na odległość nawet 4 metrów, co pozwala obronić się w każdej sytuacji. Charakteryzuje się najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz najwyższym współczynnikiem bezpieczeństwa.

Gaz obronny wystrzelony z tego pistoletu obezwładnia napastnika na ok. 20 minut, nie powodując żadnych długotrwałych obrażeń. Jest to biologiczny gaz pieprzowy, przeznaczony typowo do obrony osobistej. Jest to również bardzo skuteczny gaz pieprzowy na psy oraz osoby pod wpływem alkoholu, jak i środków odurzających.

Specjalnie dla tej najnowszej generacji pistoletu gazowego KOLTER RMG-19, w modelu PRO zmodyfikowany został układ wyrzutu. Zasięg gazu pieprzowego to aż 4 metry, co jest najlepszym wynikiem spośród tego typu produktów występujących na naszym rynku. Dzięki temu można się nim skutecznie obronić, nie narażając się na kontakt bezpośredni z napastnikiem i nie obawiając się cofania gazu na skutek podmuchów wiatru. Jeden wymienny wkład gazowy wystarcza na ok. 6 wystrzałów gazu, a okres ważności gazu to aż 3 lata.

Bezpieczeństwo użytkowania pistoletu zwiększają dwa niezależne od siebie bezpieczniki. Daje to pewność, że pistolet nie zostanie użyty w niewłaściwy sposób, przez niepożądane osoby.

Ręczny miotacz gazu KOLTER RMG-19 Pro wykonany został z najwyższej jakości wytrzymałych polimerów, wzmacnianych włóknami szklanymi, dzięki czemu jego konstrukcja jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia i pęknięcia.

Waga pistoletu została zbliżona do oryginału, idealnie dopasowana, aby pistolet pewnie leżał w dłoni użytkownika. Dodatkowo pewny chwyt zapewnia najnowsze teksturowanie na rękojeści, pozwalające na stabilne operowanie pistoletem nawet w przypadku wilgotnych lub zmarzniętych dłoni. Pistolet KOLTER RMG-19 Pro to replika jednego z najbardziej popularnych pistoletów na świecie.

W najnowszej wersji zastosowano również szynę weaver pozwalającą, jak w oryginale, na montaż dodatkowych akcesoriów, np. latarki lub celownika laserowego.

Magazynek z wkładem gazowym znajduje się w rękojeści pistoletu, dzięki czemu w łatwy oraz szybki sposób można go wymienić.


 
PRODUKT DOSTĘPNY BEZ ZEZWOLENIA.

pistolet gazowy glock


 
KOLTER RMG-19 PRO model GLOCK. Pistolet na wkład z gazem obezwładniającym.
W cenie pistoletu dostajesz zasobnik gazu!
Termin skuteczności gazu to aż 3 lata. Pojemnik z gazem może pozostawać cały czas zamontowany w pistolecie bez ryzyka wystąpienia jakiegokolwiek uszkodzenia.

Jaka jest najskuteczniejsza forma obrony?
Najlepszą i najskuteczniejszą formą obrony jest oczywiście pewnie i szybko przeprowadzony kontratak. Dodatkowym elementem zwiększającym szansę powodzenia jest bez wątpienia zaskoczenie. Skuteczną i pewną obronę może nam zapewnić właśnie pistolet gazowy.

Czym i jak można się skutecznie bronić?
Najczęściej stosowanymi na świecie środkami obrony są różnego rodzaju gazy paraliżujące. Najlepsze z nich zawierają środek o nazwie ALKALOID. Składnik ten, zastosowany w pistolecie gazowym KOLTER RMG-19 PRO, powoduje silne duszności, pieczenie i niemożność swobodnego oddychania. Napastnik zostaje skutecznie obezwładniony na okres około 20 minut. KOLTER RMG-19 PRO jest dostępny bez zezwolenia Policji, tylko dla osób pełnoletnich .

Jaka jest różnica między pistoletem gazowym RMG, a zwykłym pojemnikiem z gazem?
W odróżnieniu od zwykłego pojemnika z gazem, KOLTER RMG-19 już po wyjęciu z kabury działa odstraszająco na napastnika, więc samo użycie pistoletu jest w wielu przypadkach zbyteczne. Ponadto gaz wystrzelony z pistoletu KOLTER RMG-19 zapewnia znacznie większy zasięg, niż w przypadku zwykłego pojemnika z gazem. Natomiast w sytuacji stresowej pistolet umożliwia precyzyjne skierowanie chmury gazowej wychodzącej z lufy w stronę napastnika.

Czy KOLTER RMG-19 to dobry i sprawdzony pistolet?
KOLTER RMG-19 to replika jednego z najpopularniejszych pistoletów na świecie – austriackiego modelu GLOCK 19. Dzięki  materiałom, z których pistolet został wykonany i umieszczeniu magazynka z zasobnikiem w rękojeści, KOLTER RMG-19 PRO wyglądem i wagą wiernie przypomina oryginał. Magazynek na zasobnik pozwala załadować pistolet zaledwie w kilka sekund, a zewnętrzny bezpiecznik wyraźnie i czytelnie wskazuje, czy pistolet jest odbezpieczony i gotowy do skutecznego użycia. Gaz ALKALOID działa także skutecznie na napastników będących pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, a jego termin ważności to 3 lata.

Jak nosić pistolet KOLTER RMG-19?
Do pistoletu gazowego KOLTER RMG-19 można dokupić skórzane kabury operacyjne, które łatwo zamocować do pasa spodni. Jeżeli kupimy szelki, kaburę będziemy mogli zamocować pod pachą, co sprawi, że noszenie pistoletu KOLTER RMG-19 nie będzie stanowiło dla nas najmniejszego problemu.

Dane techniczne:
- pistolet z gazem obezwładniającym KOLTER RMG-19
- zasięg: około 4 m
- waga ok.: 438 g
- wymiary ok.: 175 x 125 mm
- wkład z gazem w magazynku znajdującym się w rękojeści
- wyrzut gazu w formie chmury gazowej
- termin ważności gazu: 3 lata


USTAWA z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji. (Dz. U. Nr 53, poz. 549)

Rozdział 2

Zasady i warunki wydawania i cofania pozwoleń na broń oraz dysponowania bronią i amunicją

Art. 11. Pozwolenia na broń nie wymaga się w przypadku:

1) posiadania broni palnej wytworzonej przed rokiem 1850,

2) gromadzenia broni w zbiorach muzealnych na podstawie odrębnych przepisów,

3) dysponowania bronią przez przedsiębiorców dokonujących obrotu bronią i amunicją na podstawie koncesji lub świadczących usługi rusznikarskie na podstawie odrębnych przepisów, o ile jest to związane bezpośrednio z prowadzeniem działalności gospodarczej,

4) używania broni w celach sportowych, szkoleniowych lub rekreacyjnych na strzelnicy działającej na podstawie zezwolenia właściwego organu,

5) posiadania broni alarmowej o kalibrze do 6 mm,

6) posiadania ręcznych miotaczy gazu obezwładniającego,

7) posiadania przedmiotów przeznaczonych do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej o średniej wartości prądu w obwodzie nie przekraczającej 10 mA i energii nie przekraczającej 300 mJ.


W cenie pistoletu otrzymają Państwo również zasobnik z gazem!
 
Autor recenzji: Wioleta Ziarkowska Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji: 27-04-2010
Serdecznie dziękuję za poradę w sprawie pistoletu. Z taką firmą naprawdę przyjemnie robi się zakupy. Życzę wielu sukcesów. Pistolet jest wygodny i łatwo mieści się w mojej torebce. Próbowałam już raz psiknąć i naprawdę daleko leci ten gaz. Pozdrawiam Wiola
Autor recenzji: Marcin Garliński Ocena produktu: Ocena produktu 3/5 Data napisania recenzji: 01-11-2009
Dla mnie jest troche za lekki. Ja lubie mieć w rękach ciężki sprzęt, wtedy przynajmniej wiem że mam broń
Autor recenzji: Andrzej Niewiadomski Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji: 01-11-2009
Wygląda jak prawdziwy i już samo trzymanie go w kaburze pod pacha budzi respekt. Używałem go na razie na sucho i strumień leci na około 5 metrow
Autor recenzji: Witold Skwiercz Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji: 16-06-2008
Wygląda dość solidnie. Bardzo dobrze się go trzyma w ręku i dobry ma zasięg.
Napisz recenzję

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl