wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Broń bez zezwolenia2 » Gaz obronny pieprzowy RSG 3 w żelu 60 ml
Reklama
 • sprzedambron-banner
Producenci
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Chmura tagów
gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG 3gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG-3gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG-3/2000
gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG 3gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG-3gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz pieprzowy RSG-3/2000

Gaz obronny pieprzowy RSG 3 w żelu 60 ml

IDC SYSTEMS AG
Gaz obronny pieprzowy RSG 3 w żelu 60 ml
Średnia ocena (4.8/5):
Średnia ocena 4.8/5
(głosów 5)

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 9,90 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 13,50 zł
Pocztex Kurier 48 - 9,90 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 12,00 zł
Poczta Polska Odbiór w punkcie - 9,90 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Zamówienia telefoniczne: (22) 201 21 24

Cena: 69,00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

Cena produktu zmienia się w zależności od zakupionej ilości produktów - zobacz szczegóły.

 • Opis produktu
 • Recenzje produktu (5)

Profesjonalny gaz obronny pieprzowy RMG RSG 3/2000 w żelu 60ml

RSG 3/2000 to profesjonalny ręczny miotacz gazu pieprzowego w żelu. Gaz obronny RSG 3/2000 dopuszczony jest na rynek cywilny tylko na terenie RP. Poza granicami Polski mogą go używać i nosić tylko i wyłącznie: policja, wojsko, służby graniczne i celne a także koncesjonowane agencje ochrony.

 

Profesjonalny gaz pieprzowy RSG 3/2000 jest nowoczesnym RMG (Ręcznym Miotaczem Gazu) służącym do samoobrony. Został on skonstruowany przy współpracy międzynarodowych organów bezpieczeństwa i jednostek Policji, wypełniając wszystkie najważniejsze wskazane przez te służby kryteria taktyczne i zasady bezpiecznego użytkowania.

 

Kształt obudowy miotacza został tak skonstruowany, aby w ekstremalnych sytuacjach wykluczyć możliwość błędnego chwycenia miotacza, nawet w rękawiczkach. Gaz pieprzowy RSG 3/2000 można nosić przy pasku lub w kieszeni.

 

Substancja drażniąca wydostaje się z miotacza w postaci żelu, co daje możliwość dokładnego ukierunkowania strumienia. Szczególnie ważne jest to przy użyciu gazu pieprzowego w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie żelowe gazy sprawdzają się najlepiej. Działają dopiero w momencie bezpośredniego kontaktu substancji drażniącej z błonami śluzowymi lub oczami.

 

Gaz pieprzowy w żelu doskonale działa na ludzi pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Gaz pieprzowy działa drażniąco na śluzówki, powodując ostre pieczenie oczu a także silne duszenie się. Uniemożliwia napastnikowi dalszy atak i w znacznym stopniu utrudnia jego poruszanie się. 

 

Głównym i podstawowym składnikiem substancji drażniącej jest najwyższej jakości czysty syntetyczny gaz pieprzowy. Firma IDC używa swojej własnej, opatentowanej nazwy pieprzu syntetycznego -  PAVA.

Pieprz syntetyczny jest już od ponad stu lat używany w medycynie do produkcji maści leczniczych, tak więc można w 100% wykluczyć jego toksyczność bądź jakąkolwiek szkodliwość dla zdrowia zarówno u ludzi jak i u zwierząt. W tym kierunku zostały dodatkowo przeprowadzone badania w laboratorium chemicznym, które potwierdziły nietoksyczność substancji drażniącej. 

 

Dzięki osiągnięciu tak czystego pieprzu w sposób syntetyczny, zagwarantowano powtarzalność produkcji substancji najwyższej jakości i jednocześnie możliwość uzyskania dowolnej ilości tego produktu.

Substancja wytłaczająca zastosowana do produkcji miotacza nie zawiera FCKW i podobnie jak substancja drażniąca jest niepalna, nietoksyczna i proekologiczna. Gaz pieprzowy zastosowany zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją nie powoduje uszkodzeń ciała lub innych niepożądanych skutków.

 

Gaz pieprzowy wyposażony jest w zabezpieczenie w postaci klapki, którą to można podnieść do góry przy użyciu jednej ręki. Klapka stanowi zabezpieczenie przed niekontrolowanym użyciem, dając jednocześnie możliwość bardzo szybkiej reakcji w sytuacji bezpośredniego zagrożenia.

 

Aerodynamiczny kształt końcówki gazu zapobiega pozostawaniu resztek użytego żelu w postaci kropli, uniemożliwiając jednocześnie kontakt użytkownika z substancją drażniącą.

 

Obudowa gazu pieprzowego RSG 3/2000 ma wyprofilowany uchwyt na dłoń (zarówno dla prawo- jak i leworęcznych osób), co wykluczona możliwość niewłaściwego uchwycenia RSG 3/2000. Tym samym użytkownikowi zapewniono pełne bezpieczeństwo w sytuacji ogromnego stresu. Nie ma też możliwości „samozagazowania się”, gdyż kierunek użycia żelu będzie zawsze zgodny z zaplanowanym.

 

Obudowa miotacza jest wielokrotnego użytku. Wymienia się jedynie wkłady, które mogą być napełniane dowolną substancją drażniącą bądź wodą w celach treningowych. Standardowo substancją tą jest gaz pieprzowy. Wymiana jest bardzo prosta i po włożeniu wkładu miotacz jest natychmiast gotowy do użycia.

 

Ręczny miotacz gazu RSG 3/2000 posiada praktyczny metalowy klips umożliwiający bezpośrednie przypięcie gazu do paska.

 

Gaz obronny RSG 3/2000 - dodatkowe informacje:

 • RSG 3/2000- profesjonalny ręczny miotacz gazu w żelu
 • Gaz obronny
 • Substancja drażniąca: OLEORESIN CAPSAICIN
 • Przebadany toksygologicznie 
 • Możliwość wielokrotnego użycia
 • Możliwość zakupienia wkładu wymiennego
 • Pojemność: 60 ml
 • Producent: IDC SYSTEM AG (Szwajcaria)

 

Szwajcarska firma IDC SYSTEM AG specjalizuje się w produkcji substancji drażniących na bazie pieprzu, gazu CS i CN w postaci profesjonalnych ręcznych miotaczy gazu w żelu, gaśnic a także plecakowych miotaczy gazu. Produkuje także czystą substancję drażniącą w postaci pieprzu syntetycznego i naturalnego do armatek i działek wodnych oddziałów prewencji niemalże na całym świecie. Głównymi odbiorcami są organy policji, wojska i straży granicznej a także koncesjonowane agencje ochrony prawie ze wszystkich państw Unii Europejskiej, a także Rosji, Malezji i oczywiście Szwajcarii.

 

W swoim bardzo szerokim asortymencie IDC SYSTEM AG posiada także gazy przeznaczone na rynek cywilny. Dzięki bardzo ścisłej współpracy z policją i możliwością wykorzystania doświadczeń i najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych, ręczne miotacze gazu produkowane przez firmę IDC SYSTEM AG charakteryzują się bardzo wysoką jakością i estetyką wykonania, najwyższym możliwym do zagwarantowania bezpieczeństwem użycia i skutecznością działania substancji drażniącej.

 

Autor recenzji: Ludwik Jaskólski Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji: 08-11-2010
Co wyróżnia ten gaz to opantentowana technologia PAVA (Nonivamide). Jest to syntetyczny odpowiednik kapsaicyny i wzmożonym działaniu. Stężenie 0,3% PAVA odpowiada ok 45-50% stężenia OC w innych gazach, a RSG-3 ma stężenie 0,4%! Jak dla mnie ten gaz pieprzowy to siekiera!
Autor recenzji: Franciszek Sochacki Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji: 19-08-2010
Bardzo dobry gaz proszę Państwa, wyposażony w wygodną i solidną obudowę. Dziękuję
Autor recenzji: Krzysztof Hubman Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji: 31-05-2010
Wszystko super tylko ta cena:( dlatego daje 4 gwiazdki a nie 5
Autor recenzji: Anna Grzałka Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji: 31-05-2010
Kupiony u was gaz jest wykonany bardzo solidnie a to dzięki obudowie. Dla mnie nie ważna jest cena liczy się tylko skuteczność. Nawet jakby kosztował 200 zł oczekuję towaru pierwsza klasa!
Autor recenzji: Dawid Rostkowski Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji: 31-05-2010
Psiknąłem sobie na chwile na reke i powąchałem. Od razu mega pieczenie i łzawienie. Nie wyobrażam sobie co by bylo gdybym w twarz.Szok

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl